Svět knihy Praha ’24 (23.–26. 5. 2024)

Muzeum paměti XX. století na Světě knihy Praha ’24

Od 23. do 26. května 2024 probíhá mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha ´24 a Muzeum paměti XX. století bude u toho. Najdete nás na mapě stánků pod označením HA210 (hala A).

Máme pro vás připravené naše novinky za zvýhodněné ceny! Například vzdělávací deskovou hru Přes železnou oponu, novou publikaci věnovanou problematice maršála Koněva a jeho pražského pomníku, ročenku XX.spoustu dalšího.

V neděli 26. května od 15:00 hod. budou v sálu Boženy Němcové  prezentovat připravovanou publikaci o vztahu Zbyňka Fišera / Egona Bondyho a Státní bezpečnosti Miroslav Vodrážka a Petr Blažek. Debatu moderuje Hana Kordová Marvanová.

Těšíme se s vámi na viděnou u stánku Muzea paměti XX. století (HA210) a při prezentaci 26. května od 15:00 hod. v sálu Boženy Němcové!