Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na pozici produkční/produkčního

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Muzeum paměti XX. století, z. ú., IČO: 08694508, se sídlem Mariánské náměstí 2/2, 110 00 Praha 1 – Staré Město

vypisuje výběrové řízení na pozici produkční/produkčního Muzea paměti XX. století (dále „Muzeum“)

Náplň práce

• zajišťuje produkci kulturních a vzdělávacích projektů Muzea (filmový festival, debaty, výstavy, komentované procházky a další akce)

Specifikace pracovní činnosti

• podílí se na vytvoření harmonogramu realizace projektů a zajištění jeho dodržování
  • spolupracuje na zpracování podkladů k rozpočtu projektu a provádí jeho kontrolu
  • spolupracuje na zpracování podkladů grantových žádostí
  • podílí se na PR a marketingu akcí, přípravě propagačních materiálů a zajištění jejich distribuce
  • odpovídá za technické zabezpečení projektu včetně přípravy smluv s dodavateli
  • odpovídá za přípravu a uzavírání smluv s účinkujícími
  • podílí se na vyhodnocení projektů včetně podkladů pro vyúčtování

Požadavky na uchazeče

• občan České republiky nebo cizí státní příslušník s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český́ jazyk na úrovni minimálně C1
  • minimální požadované vzdělaní: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání, vítány obory související s produkcí a managementem muzejnictví
  • řídicí, komunikační a organizační schopnosti
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • bezúhonnost a způsobilost k právním úkonům
  • dobrá znalost MS Office (Outlook, Excel, Word)
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

• práci na plný pracovní úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito
  • pracovní prostředí v centru Prahy
  • 25 dnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna (sick day)
  • po zapracování možnost využití home office
  • plat odpovídající neziskové organizaci

Náležitosti přihlášky

• jméno, příjmení, titul
  • datum a místo narození
  • statní příslušnost
  • místo trvalého pobytu
  • číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jedná-li se o cizího státního občana)
  • e-mail, telefon
  • datum a podpis

K přihlášce je nutno doložit

• strukturovaný životopis obsahující́ údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
  • motivační dopis v rozsahu do 2 normostran (vize výzkumných cílů a výstavních aktivit)
  • originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělaní (v případě absolvování vysokoškolského studia v zahraničí nostrifikační́ potvrzení příslušné oborové Vysoké školy v České republice)
  • písemný souhlas se zpracováním, uchováním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely výběrového řízení, a to po celou dobu trvání výběrového řízení

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit kdykoli v jeho průběhu bez udání důvodů.

Přihlášku s požadovanými doklady je nutné doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději dne 15. 2. 2024 do 14.00 hod. na adresu: Muzeum paměti XX. století, Opletalova 22, 110 00 Praha 1.

Obálku je nutné označit slovy „Výběrové řízení – pozice produkční/produkčního – neotvírat“.

Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.