Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Správní rada Muzea paměti XX. století, z.ú., IČO: 08694508, se sídlem
Mariánské náměstí 2/2, 110 00 Praha 1— Staré Město

vypisuje výběrové řízení na pozici ředitele/ředitelky

Požadované předpoklady:

• ukončené vysokoškolské vzdělání
  • manažerské a organizační schopnosti, praxe v řídící funkci výhodou
  • plná svéprávnost
  • bezúhonnost
  • znalost AJ a dalšího světového jazyka (AJ minimálně na úrovni B1, jeden světový jazyk na úrovni B2)

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat:

• označení výběrového řízení
  • jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního příslušníka)
  • kontaktní adresu, telefon, e-mail
  • datum a vlastnoruční podpis

K přihlášce je nutné dále připojit:

• strukturovaný profesní životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a praxi, odborných znalostech a dovednostech
  • originál příp. ověřenou kopii výpisu z evidence rejstříků trestů, ne starší než 3 měsíce (cizí státní příslušník předloží též obdobný doklad dosvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydá, doloží bezúhonnost čestným prohlášením)
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (v případě absolvování vysokoškolského studia v zahraničí nostrifikační potvrzení příslušné oborové VŠ v ČR)
  • koncepci krátkodobého a dlouhodobého rozvoje Muzea paměti XX. století, z.ú. (max. 5 normostran)
  • motivační dopis (max. 2 normostrany)
  • uchazeč v přihlášce uvede souhlas s případným zveřejněním koncepce
  • vlastnoručně podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení beru na vědomí, že vyhlašovatel bude po nezbytně dlouhou dobu zpracovávat a uchovávat mé osobní údaje, a to výhradně za účelem vyhodnocení předmětného výběrového řízení. Jméno a příjmení, datum narození“

Nabízíme:

• práce na plný úvazek
  • finanční ohodnocení určuje Správní rada Muzea paměti XX. století, z.ú.

Upozorňujeme:

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů.
Zakládací listina a Statut Muzea paměti XX. století, z.ú. jsou k dispozici ve Sbírce listin rejstříkového soudu na www.justice.cz.
Uchazeči zašlou své přihlášky s přílohami nejpozději do 10. 2. 2021 na adresu:
AK Lenka Deverová, K podjezdu 1441/3, 140 00 Praha 4,
v obálce označené „Výběrové řízení – pozice ředitele/ředitelky Muzea paměti XX. století, z.ú. – NEOTVÍRAT“.

V Praze dne 9. 12. 2020

Za Správní radu Muzea paměti XX. století, z.ú.
JUDr. Hana Kordová Marvanová
předsedkyně Správní rady

1 thought on “Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

1. With havin so much content do you ever run into any problems
    of plagorism or copyright violation? My site has a lot
    of completely unique content I’ve either written myself or outsourced but it looks like a lot of it is popping it up all over the web without my agreement.
    Do you know any ways to help protect against content from being stolen? I’d truly
    appreciate it.