Nabídka zaměstnání – účetní

Muzeum paměti XX. století z.ú., přijme do oddělení provozně ekonomického

ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • zajišťuje vedení účetnictví v elektronické podobě;
  • podílí se na vedení ekonomických agend (majetek, pokladna);
  • zpracovává účetní závěrky, dodává podklady pro statistické výkazy, podklady pro vyúčtování grantů a dotací, a podklady pro strategické rozhodování managementu.

Zejména konkrétně:

  • odpovídá za správné vedení účetní evidence;
  • aktivně a tvůrčím způsobem používá uživatelský program účetnictví, zajišťuje jeho aktuální úpravy;
  • připravuje podklady pro rozhodování o celkové finanční politice Muzea;
  • zodpovídá za plnění právních a finančních předpisů souvisejících s problematikou ekonomiky – účetnictví;
  • vede pokladnu Muzea;
  • vede evidenci majetku, podílí se na inventarizaci majetku Muzea.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru;
  • praxe min. 3 roky na pozici obdobného charakteru;
  • znalosti účetní legislativy a částečný přehled v oblasti daní;
  • znalost Účetních standardů;
  • samostatnost a iniciativu;
  • dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook…)
  • znalost legislativy a provozu zapsaných ústavů výhodou, především zákona o rozpočtových pravidlech a zákona o finanční kontrole výhodou.

Nabízíme:

  • práci na plný pracovní úvazek;
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, možnost prodloužení na neurčito;
  • dlouhodobou perspektivu;
  • inspirativní pracovní prostředí v centru Prahy (Opletalova ulice);
  • 25 dnů dovolené;
  • po zapracování možnost využití HOME OFFICE;
  • dobré platové podmínky.

Nástup: dle dohody

V případě zájmu neváhejte s odpovědí a zašlete Váš životopis spolu s motivačním dopisem
na e-mail:
miroslav.urbanek@mpxx.cz nejpozději do 3. března 2022. Případné dotazy k pracovnímu místu zodpovíme na tel.: +420 724 116 033.

Osobní pohovory budou s vybranými uchazeči probíhat 10. března 2022.